Мовний табір. Продовження 2.

Триває відпочинок у мовному таборі

Відбулось багато цікавих заходів, зокрема, проведено день спорту.  Наступного дня школярі не лише читали казки Івана Франка англійською, але й створювали до них власні ілюстрації. А сьогодні виготовляли маски “Моя улюблена тварина”.

(more…)

Мовний табір. Продовження 1

Триває робота пришкільного мовного табору

Сьогодні школярі переглянули мультиплікаційні фільми англійською мовою та взяли участь у конкурсі малюнків.

(more…)

Мовний табір – 2019

03 червня у школі розпочав роботу літній англомовний табір “English Daisy Camp“

Школа гостинно зустріла 35 учнів, які виявили бажання зануритись у англомовну атмосферу через проектну роботу, рухливі ігри, пісні, перегляд анімаційних фільмів. Робота табору організована за принципом “multi activity”. Програма перебування у таборі передбачає поєднання корисного відпочинку зі спеціально розробленою програмою для удосконалення володіння англійською мовою. Мовна програма табору передбачає проектну діяльність за різноманітними напрямками відповідно до рівнів володіння англійською мовою та вікових особливостей дітей. Таким чином учні мають можливість здобути необхідні мовні навички, удосконалити розмовну мову, реалізувати творчі здібності і таланти та, поєднуючи навчання із безліччю розваг та захоплюючим відпочинком. Сподіваємось, що два тижні, проведені у таборі, подарують хороший настрій, позитивні емоції, нові знання, враження.

(more…)

Конкурс малюнка на асфальті

03 червня, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, перед
будівлею Дрогобицької райдержадміністрації відбувся
традиційний конкурс малюнка на асфальті

Козацькі забави

19 жовтня у нашій школі відбулось традиційні «Козацькі забави»
з нагоди відзначення Дня Захисника Вітчизни
Ідеєю заходу був не лише фізичний розвиток наших школярів, але й прагнення прилучити учнів до національних традицій, звичаїв та обрядів; загальнолюдських цінностей козацької моралі. Адже культ здорового способу життя серед козацтва сприяв народженню та вихованню здорового покоління молоді. Свято вдалося на славу!

Щирий сміх продовжує життя

Нещодавно учні 6 класу підготували для учнів школи свято гумору

«Щирий сміх продовжує життя»

Учні школи познайомилися з творчістю гумористів і зрозуміли, що життя без сміху нудне і нецікаве. Дитячий сміх, весела музика,  пісні, конкурси – усе це було на святі.

(more…)

Виступ у Львові

22 квітня учні нашої школи – учасники ЗАТ « Веселка»( керівник Курп’як М) взяли участь у «Хореографічній феєрії» у м. Львові

У святі танцю зійшлися понад 250 учасників, Разом із цим хореографічним заходом  стартував «Етнофест гостинності-2018», у якому кожен із районів Львівщини презентуватиме свою мистецьку програму.

Великдень – найбільше із свят

Учні 7 класу провели чудовий виступ ” Великдень – найбільше із свят”

Воскресіння Христове споконвіку символізує перемогу над силами темряви і зла, уособлює примирення і прощення. Воно нагадує нам про любов і милосердя, страждання і біль, одвічні людські цінності. Зал гарно прикрашено Великодньою атрибутикою, діти у вишиванках. Окрасою свята став виступ ЗАТ ” Веселка Народного дому с. Нагуєвичі ( керівник М. Курп’як) та пісні у виконанні Юхименка В., Білоголовок Анастасії та Софії. Завершився виступ гаївками. Допомагали дітям Лихтей М.Б. та Гуржій І.І.

Свято “У коханні радість”

13 лютого учні 9 класу  провели виховний захід до Дня закоханих

Зі сцени лунали чудові пісні та вірші про кохання. Ведучі Чапля Іван та Ковальчук Марія надсилали присутнім позитивні емоції. Окрасою свята був виступ ” Олімпійські боги про кохання”  і оригінальний танок дівчат класу. Допомогли учням підготувати свято Гром Т.І та Гуржій І.І.

(more…)

У музеї Івана Франка

Пізня осінь. Прохолодно. П’ятикласники, прочитавши казку ” Лис Микита”, вирішили відвідати місце народження автора – музей-садибу Івана Франка.

(more…)

«page 1 of 4
Welcome , today is Tuesday, 17 September 2019