Свято “У коханні радість”

13 лютого учні 9 класу  провели виховний захід до Дня закоханих

Зі сцени лунали чудові пісні та вірші про кохання. Ведучі Чапля Іван та Ковальчук Марія надсилали присутнім позитивні емоції. Окрасою свята був виступ ” Олімпійські боги про кохання”  і оригінальний танок дівчат класу. Допомогли учням підготувати свято Гром Т.І та Гуржій І.І.

(more…)

У музеї Івана Франка

Пізня осінь. Прохолодно. П’ятикласники, прочитавши казку ” Лис Микита”, вирішили відвідати місце народження автора – музей-садибу Івана Франка.

(more…)

Бубнище. Скелі Довбуша

02 червня учні нашої школи здійснили цікаву та захоплюючу  мандрівку до скель Довбуша

Виховний захід у 3 класі

16 грудня у 3 класі відбувся виховний захід “Від хати до хати іде Святий  Миколай подарунки роздавати”

19 грудня в Україні святкують День святителя і чудотворця Миколая. Він вважається захисником бідних і знедолених. Найбільше його люблять діти, для яких Миколай був і є “почесним охоронцем”.  (more…)

Мандрівка у Закарпаття

01  липня учні старших класів відвідали Мукачево та Ужгород 

Першим містом, яке зустріло юних мандрівників – було Мукачево. Спочатку учні відвідали один з  найвідоміших архітектурних шедеврів Закарпаття – замок Паланок, що заснований у 1396 році. Під час екскурсії замком школярі ознайомилися з історією цієї славетної споруди, яка тісно переплетена з історією самого Закарпаття. Діти відвідали історичну частину міста, прогулялися центром Мукачевого та ознайомилися з пам’ятками архітектури. Далі  маршрут учасників прямував до столиці Закарпаття – міста Ужгорода, де кількість об’єктів для вивчення та дослідження була значно більшою.  Учні здійснили оглядову прогулянку містом, зокрема, пройшли найдовшою липовою алеєю Європи, яка простягнулась вздовж берега річки Уж, яка повність перетинає місто із заходу на схід та відвідали пам’ятник Августину Волошину – першому президентові Карпатської України. Завешилася екскурсія відпочинком на березі р. Стрий
Організували мандрівку Федьків О.В. та Лихтей М.Б.

 

(more…)

Поїздка у Тустань

24  червня учні 5 класу відвідали фортецю Тустань

Ту́стань —наскельна фортеця-град і митниця ІХ—ХІІІ сторіччя, давній наскельний оборонний комплекс, залишки якого розташовані в Українських Карпатах поблизу с. Урич.Пам’ятка оборонної архітектури розташована серед лісового масиву Підгородцівського лісництва і входить до складу Державного історико-культурного заповідника «Тустань». Діти отримали потужну енергетику скель. Відпочинок в Карпатах подібний до справжньої казки, яка існує в житті. Відвідавши Карпати один раз, ми неодмінно повернемось ще. Організувала мандрівку класний керівник Лихтей М.Б.

(more…)

Сокільський вишкіл

15 червня на базі нашої школи  відбувся вишкіл дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

У командних змаганнях взяли участь: Дережицька СЗШ І-ІІ ст., Лішнянський НВК І-ІІІ ст., Медвежанська СЗШ І-ІІ ст., Нагуєвицька СЗШ І-ІІІ ст. ім. І. Франка, Попелівський НВК І-ІІІ ст., Урізький НВК І-ІІІ ст., Ясенице-Сільнянський НВК І-ІІ ст. Серед випробувань були конкурси строю та пісні, “Мій коник”, вікторина «Життя і творчість Великого Каменяра», змагання зі стрільби, перетягування линви, приготування їжі на вогні, за бажанням – їзда верхи на коні. Хлопці та дівчата активно брали участь у всіх видах конкурсів і змагань, за що були нагороджені грамотами.

(more…)

Екскурсія у Львів

21 грудня група учнів нашої школи за ініціативою класного керівника 8  класу Глинки І.О. здійснила екскурсійну поїздку у Львів 

Міста мають не тільки свої силуети, а й свої обличчя, свої голоси, а то й щось схоже на свої душі. Усе це  відчули школярі, подорожуючи  містом Лева. Львів завжди неповторний, це місто сучасних сонячних проспектів і старовинних, таємничих вуличок. Учні побували на Високому Замку, Личаківському цвинтарі, погуляли вулицями у районі площі Ринок, відчули приємну атмосферу і, звичайно, зробили фотографії.

(more…)

Туристичний похід на гору Магуру

30   жовтня учні 7 та 10 класів разом із класними керівниками Гром Т.І. та Федьків О.В. здійснили туристичний похід на  гору Магуру

Екскурсія у Дрогобич

11 вересня учні нашої школи побували на гастролях   Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру. Молодші школярі разом з учителями Шумеляк Л.М., Чаплею Г.М., Смітюх Г.Й. подивились притчу-мюзикл  ”Мауглі”.  Учні 8-9 класів разом із класними керівниками Глинкою І.О. та Мацько С.М  не лише переглянули виставу ” Про що плачуть верби” за мотивами драми  Карпенка-Карого ” Безталанна” , але й відвідали краєзнавчий музей.

«page 1 of 3
Welcome , today is Friday, 20 April 2018