Вітання

Випускний

Дорогі наші випускники!

Вітаємо вас із закінченням школи, з випускним! Бажаємо всім рівних доріг і попутного вітру! Нехай у вашому житті буде багато добра, нехай завжди буде в серці любов, а поруч ідуть друзі, які підтримають і допоможуть! Нехай усі ваші заповітні мрії збудуться найкращим чином, і ви зі стійкістю, мужністю і терпінням переможете всі неприємності і подолаєте всі перепони!

(more…)

Вітаємо!

if_nr_crop_crop

Свято Миколая

18 грудня до школи завітав Святий Миколай

(more…)

Ой, хто, хто Миколая любить!

18 грудня у 1 класі  відбулося свято ” Ой хто, хто Миколая любить”

Розпочали свято учні 5 класу, які розповіли історію виникнення цього свята. Першокласники розповідали вірші, співали пісні та колядували. Наприкінці святкового заходу дітей прийшли  привітати  ангели та Миколай. Усі діти отримали подарунки. Підготувала свято класовод Олійник М.Й. (more…)

Вітаємо зі святом!

Вітаємо зі святом Останнього дзвоника!

Шановні випускники, учні, вчителі, батьки!

На весняному освітянському видноколі за багаторічною традицією знову замайоріло довгоочікуване свято Останнього дзвоника: прийшла та світла й водночас хвилююче-зворушлива мить, коли наша школа проводжає у вирій самостійного життя своїх вихованців. (more…)

Вітаємо Лесівціва Віталія

27 грудня випускник нашої школи Лесівців Віталій захистив  дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук

(more…)

Призери районних олімпіад

Вітаємо призерів районних олімпіад!

Для кожної нації обдаровані діти – це її золотий фонд, її гордість, її надія і майбутнє. Кожна дитина по-своєму неповторна. Вона приходить у цей світ, щоб творити своє життя, знайти себе. Скільки дітей – стільки й здібностей, які залежать від психолого – фізіологічних  особливостей людини, соціального оточення, сім’ї та школи. Розбудова державності в Україні зумовила нові тенденції в розвитку освіти. З’явилася навчальна потреба суспільства у творчих, діяльних, обдарованих, інтелектуально, творчо і духовно розвинених громадянах. Щиро вітаємо призерів районних олімпіад: (more…)

Вітаємо з Днем Учителя!

(more…)

«page 1 of 7
Welcome , today is Thursday, 23 May 2019