Заходи з нагоди 105-ї річниці бою Українських Січових Стрільців на горі Кобила

25 жовтня учні нашої школи взяли участь у  заходах з нагоди 105-ї річниці бою Українських Січових Стрільців на горі Кобила

Участь в них взяли заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Ханас, начальник відділу культури Надія Козар, молодіжні організації району, громадськість району. Поминальну молитву за загиблими відслужив отець Микола. Відтак Володимир Ханас розповів про події тих часів. Тут, на цій горі, 24 жовтня 1914 року дві сотні вояків під проводом сотника Дмитра Вітовського вступили у завзятий бій проти російських сил та вистояли на своїй позиції, хоч австрійські відділи давно відступили з поля бою. Сотня Дмитра Вітовського зазнала в цьому бою значних втрат – 16 Січових Стрільців залишились навічно лежати в карпатській землі. Після цього відбувся патріотичний концерт та тематична вікторина. А перед тим, як здійснити сходження на вершину гори, члени фізкультурно-просвітницького товариства «Сокіл» провели заходи біля Залокотського НВК. Також тут відбувся конкурс пісні та строю і стрільба з гвинтівки.

2222

 

Козацькому роду нема переводу

Традиції нашого народу – справжній скарб, який потрібно оберігати та дбайливо передавати із покоління в покоління
Серед прадавніх осінніх християнських свят є свято Покрови (14 жовтня). Пресвята Богородиця вважалася покровителькою як усієї України, так і козацтва зокрема. Починаючи з 2015 року, 14 жовтня це також і День захисника України. День захисника України та День Українського козацтва – це свято історії, культури, високих моральних цінностей, а також – дружби та об’єднання заради втілення у життя цікавих задумів та ідей. Саме тому наша школа долучилася до відзначення цього свята. Було проведено ряд цікавих заходів, метою яких було виховання учнівської молоді в дусі військових традицій українського народу, формування патріотично зрілої особистості, вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу. Зокрема, вчитель історії та класний керівник 5 класу Чапля Т.М. підготував виховний захід «Козацькому роду нема переводу», який складався з двох частин. Спочатку було проведено урочисту лінійку, на якій присутні отримали інформацію щодо проведення Дня захисника України і засвідчили свою повагу до захисників рідної землі, а потім відбулися змагання між 5 і 6 класом «Козацькі розваги».

Свято осені

22 жовтня до нашої школи завітала щедра, барвиста осінь

Скільки поетів освідчувались їй у коханні, скільки художників увіковічнили її красу у своїх полотнах. А вона кожного року знову і знову зачаровує нас своєю безмежною щедрістю та неймовірною красою. Уже вкотре декорації цього заходу вражають і милують око наших дітей, батьків, вчителів. Заздалегідь разом з батьками учні школи готували яскраві осінні костюми, вивчали нові вірші та пісні про золотокосу красуню Осінь. І ось довгоочікуване свято почалось. До святкової зали завітали учні 2 класу з класним керівником Шумеляк Л.М. Поетичні рядки перемежовувалися пісенними, веселі мотиви переливалися у ліричні. Своєю красою і незвичайністю вразили глядачів осінні костюми дітей. Це було справжнє свято несподіваних осінніх барв, багатої палітри людських і дитячих почуттів. Велика подяка нашим маленьким учням, їх батькам та класному керівнику за яскраве осіннє свято, за щирі емоції та за чудовий настрій!На один день школа поринула в чудову осінню казку.

(more…)

Квест

Відповідно до плану роботи районного учнівського парламенту 09 жовтня у Державному історико-культурному заповіднику «Нагуєвичі»відбулись квест-змагання для вихованців гуртків «Лідерство – запорука успіху та представників районного учнівського парламенту. Організаторами квесту були методист Будинку дитячої та юнацької творчості Кушнір С.С, учитель фізкультури Балицький І.Г. та голова учкому нашої школи Буцяк Марія.

(more…)

Міжнародний день миру

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають

Міжнародний день миру

Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

З нагоди Дня миру учні 10 класу провели тематичний захід «Ми за мир», адже ця тема для нас, українців, надзвичайно болюча, це крик душі кожного патріота своєї держави. Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

(more…)

Конференція районного парламенту

Днями в районному народному домі відбулася звітно-виборча конференція районного учнівського парламенту. Учасників заходу привітав начальник відділу освіти Іван Стецко. Він зазначив, що діти повинні бути ініціаторами виховних заходів, побажав, щоб у їхніх серцях народилися цікаві ідеї, побажав успішної та плідної роботи. Про роботу комісії  спорту та здорового способу життя прозвітувала учениця нашої школи Марія Буцяк. Діти, згуртувавшись у комісії, обрали учнівський парламент, у склад якого увійшли наші восьмикласниці: заступником голови парламенту  обрано Віталію Биків, а секретарем – Діану Шаповалову.

uchkom

День знань

Із року в рік ми підтримуємо добру традицію відзначати День знань —

початок нового навчального року

Цей день є визначним і радісним святом, адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, що прокладе межу між дитинством і дорослим життям. А для когось він — перший. Із нього розпочинається цікаве шкільне життя. Перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.

020912

020911   (more…)

Звіт директора за 2018-2019 н.р.

20. 06. 2019 р. відбувся традиційний звіт директора за 2018-2019 н.р.
Сучасна школа — великий і складний механізм, належна  робота якого забезпечується  педагогічними  працівниками. У повсякденному  житті  кожен  із  них,  зрозуміло, по-різному несе міру відповідальності перед суспільством за те, яку освіту дає наша школа. Але серед цих буднів настає день підбиття підсумків багатогранної діяльності всього педагогічного колективу, день огляду наших сил, день роздумів, заслуженої  радості,  день  нового  імпульсу  для  досягнення ще  більших результатів. (more…)

ДПА у 9 класі -2019

04 червня розпочалась ДПА у 9 класі

Першим випробуванням для здобувачів базової загальної середньої освіти було написання диктанту. Учні успішно справилися із завданням. Бажаємо їм і подальших досягнень. А залишилися ще підсумкові атестації з математики та фізики.

(more…)

Свято Останнього дзвоника

31 травня у нашій школі відбулося свято Останнього дзвоника

Воно пройшло яскраво, по-родинному тепло, особливо й неповторно. Але цього дня останній дзвоник лунав для всіх по-різному: одним сповіщав про продовження шкільного навчання й початок найщасливішої пори – канікул, а для випускників його відлуння було сповнене нотками суму за безтурботним щасливим дитинством, веселим шкільним щебетом, за сповненим на численні події, звершення, змагання, розваги, подорожі та інші події шкільним життям. Попереду – новий етап, дорога у доросле життя, та понад усе – підготовка до вступу в обрані навчальні заклади. Тож у цей день лунали найтепліші і найщиріші слова на адресу тих, хто подолав черговий щабель на шляху до країни знань, на адресу випускників 2019 року, вчителів та батьків. Головне, щоб оте добре зерня, засіяне вчителями з любов’ю в дитячі душі, проросло рясними плідними сходами на радість людям, на втіху батькам,

 

(more…)

«page 1 of 43
Welcome , today is Tuesday, 12 November 2019