Атестація – 2018

28 березня та 4 квітня відбулись засідання атестаційних комісій І та ІІ рівня

Ухвалені такі рішення:

Стельмах М.П. – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», підтверджено педагогічне звання «старший учитель».

Федьків О.В. - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», підтверджено педагогічне звання «старший учитель».

Підбузька С.І. - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», підтверджено педагогічне звання «старший учитель».

Мілєва Л.С. – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».

Лихтей М.Б. - відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», присвоєно педагогічне звання “вчитель- методист”.

ВІТАЄМО!

Великодня толока

На порозі Великодня всі українці прибирають свої оселі. Підтримуючи цю традицію, шкільна родина нашої школи  3 та 4 квітня провела толоку. Приведено до належного естетичного та санітарного стану квіткові клумби та шкільну територію.

(more…)

Виховний захід до дня народження Т.Г. Шевченка

З нагоди 204-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря учні нашої школи  підготували літературно-музичну композицію «Уклін Кобзарю»

(more…)

Науковий семінар

14.03.2018  у школі проведено  науковий семінар 

Державний історико-культурний заповідник «Нагуєвичі» спільно із кафедрою історії України Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка та вчителями історії Ігором Кекесом (Новий Кропивник) та Володимиром Галиком (Уличне) організували у приміщенні нашої школи науковий семінар з учнями старших класів «Перша писемна згадка про с.Башево/Нагуєвичі 14 березня 1424 р. та потреба відновлення історичної традиції Дня села у 2018 р.» (more…)

Зустріч з Р. Пастухом

07.03. в ДІКЗ “Нагуєвичі” відбулась творча зустріч з членом Національної спілки журналістів,відомим франкознавцем, письменником, краєзнавцем, автором близько 70-ти книг – Романом Пастухом
На зустріч були запрошенні учні 8 класу нашої школи. Щиро закоханий у село, автор цікаво розповідав про свій творчий шлях, про неймовірно захоплюючу роботу кореспондента у Львівській газеті “За вільну Україну”. (more…)

Зустріч з Р. Пастухом

07.03. в ДІКЗ “Нагуєвичі” відбулась творча зустріч з членом Національної спілки журналістів, відомим франкознавцем, письменником, краєзнавцем, автором близько 70-ти книг – Романом Пастухом
На зустріч були запрошенні учні 8 класу нашої школи. Щиро закоханий у село, автор цікаво розповідав про свій творчий шлях, про неймовірно захоплюючу роботу кореспондента у Львівській газеті “За вільну Україну”. (more…)

Навчання з розпочинається 05.03.18

Семінар-презентація

27 лютого у Будинку літератора відбувся семінар-презентація
“Жінка, яка була поруч”
Старший науковий працівник Гром Н.І. ознайомила присутніх з біографічними відомостями з життя Ольги Хоружинської- дружини І.Франка. Всі учасники з цікавістю прослухали листи Франка і Ольги,які зачитали учні нашої школи . Про останні роки життя дружини Франка розповіла  вчитель української мови і літератури Нагуєвицької школи Федьків О.В. (more…)

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

У День пам’яті Героїв Небесної Сотні у школі проведений

виховний захід ” Небесна Сотня в небо відлетіла” 

У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь. Відповідно до Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні. (more…)

День безпечного інтернету

06 лютого у школі  проведено День безпечного Інтернету

Учні 5-7 класів обговорили правила безпечної поведінки в Інтернеті та створили стінгазету «Кращий Інтернет починається з нас», на якій записали свої думки про те, як зробити Інтернет корисним та безпечним, прослухали повчальну казку ” Про Скріпочку”. Із учнями 8-11 класів були проведені бесіди: «Мій безпечний Інтернет»,  «Я і соціальні мережі», соціологвчне дослідження та тестування. Заходи підготувала учитель інформатики Мацько О.С. (more…)

«page 1 of 35
Welcome , today is Friday, 20 April 2018