Конкурс на краще читання віршів Т. Шевченка

14 березня учні 4 класу взяли участь у конкурсі
на краще читання поезій Тараса Шевченка
З трепетом, шаною та повагою читали твори нашого Кобзаря молодші школярі. До душі і сліз розчулили присутніх найкращі читці: Лесівців Соломія, Грабевник Діана, Павлінський Андрій.
Підготувала учнів до конкурсу вчитель Мілєва Л.С.

День українського добровольця

День українського добровольця – це свято справжніх патріотів
 
Людей, які свідомо, за покликом серця у важкий для своєї країни час стали на захист суверенітету і територіальної цілісності. Сьогодні більшість добровольців вже у формі української армії продовжують захищати рідний край від загарбників. (more…)

І ожила Франкова казка

14 березня  у школі проведено бінарний урок

“Лисичка і Журавель” за творчістю І.Франка

Учні 1-го класу під керівництвом Л.М.Шумеляк взяли участь в інсценізації казки. М. н. співробітник Сопотницька І.І. провела з малечею діалог по змісту казочки, інтерактивну гру “Закінчи речення”. Доречною була демонстрація мультфільмів по казках Франка на мультимедійній дошці. На завершення уроку діти проявили свою фантазію в розфарбовуванні лисички та журавля.

(more…)

Урок-лекція

З нагоди 130 річниці з дня народження Тараса Франка працівник Державного історико-культурного заповідника “Нагуєвичі” Л. Плюйко провела урок-лекцію для учнів 11класу

Школярі почули маловідомі факти про життя і діяльність сина І. Франка та ознайомились із ексклюзивними світлинами родинного архіву письменника з фондів музею.Т. І. Франко – син славетного батька Івана Франка. Справжній український інтелігент, котрий понад усе цінив працю як фізичну так і розумову. Учений-філолог, письменник, перекладач, громадянин – котрий в умовах тоталітарної системи не зміг уповні розкрити свого таланту. Проте, твердо вірив у майбутнє відродження української нації.

 

(more…)

Виступ до 205-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка

Тараса Шевченка розуміємо настільки, наскільки розуміємо
себе – свій час і Україну в ньому

Літературні читання

Літературні читання “Свою Україну любіть”

З дитячих літ, неначе Святе писання, вбираємо в душу полум’яні пророчі рядки Тараса Шевченка. Великий Кобзар і сьогодні незримо присутній у нашому житті. Линуть над світом вірші та пісні Шевченкові та ліричні твори поетів про його величний образ. Шевченко – наш великий сучасник, духовний символ України. Щоб зростати  вільними і гордими людьми, щоб серцем відчути його невмируще слово, ми йдемо до Шевченка. До 205-ї річниці від дня народження Шевченка Учителі Олійник М.Й та Чапля Г.М. разом з учнями 2 та 3 класів підготували літературні читання ” Свою Україну любіть”

 

(more…)

Виступ до свята 8 Березня

Напередодні свята весни учні 10 класу підготували святковий виступ

У цей день звучали пісні та вірші, були показані веселі інсценізації та запальні танці на честь жінки: берегині, матері, воїна; ніжної, мудрої, сильної та доброї.

Допомогли підготувати свято учителі Гром Т.І. та Гуржій І.І.

Майстер-клас

Нещодавно на заняттях гуртка “Берегиня” вчителі Бараняк Л.І та Риб’як О.М. провели для учнів 3 та 4 класів майстер-клас “Світ аплікації” з виготовлення 3-D листівок “Подарунок матері” 

(more…)

Мовна вікторина

Мовна вікторина у 4 класі
Багата і барвиста мова українського народу. Мова – то краса нашого життя, наше майбутнє. Рідне слово – невмируще джерело, з якого ми пізнаємо навколишній світ, свою родину, свій народ. 21 лютого у міжнародний день рідної мови учні 4 класу разом із вчителькою Мілєвою Л.С. провели мовну вікторину «Знавці української мови». Команди «Знайки» та «Розумники» прагнули здобути перемогу у змаганні. Діти поглибили знання відомостями про рідну мову, показали її красу та багатство, розвивали творчі здібності. Вікторина складалася з 10 конкурсів: «Мовне асорті», «Всезнайко» та ін. Перемогти у змаганні допоміг не щасливий випадок, а знання і дружба.На завершення школярі декламували вірші про рідну мову,розповідали гуморески.. На завершення вчителька побажала школярам, щоб кожен урок рідної мови став для них святом і відкриттям.

Свято мови

21.02 учні 6 та 7 класів провели свято “Кращої, ніж рідна, мови не буває” 

Ведучі Павлова Юлія та Тиндик Назар розповіли про історію відзначення Міжнародного дня рідної мови. Звучали вірші, пісні , гуморески про українське слово. Допомогли учням в організації заходу вчителі Федьків О.В., Фирта Г.П., Гуржій І.І.

(more…)

«page 1 of 40
Welcome , today is Friday, 22 March 2019