“Різдвяні канікули – 2018″

26 грудня у Ясенице-Сільнянському НВК відбувся конкурс-фестиваль итячої творчості “Різдвяні канікули – 2018″, в якому взяли участь і учні нашої школи

Усі учасники вразили своїми талантами, креативністю. Глядачі отримали багато позитивних емоцій. Лунали новорічні пісні , різдвяні колядки, вінчування. Всі мали змогу побачити красиві танці на новорічно-різдвяну тематику, інсценізації уривків біблійних історій.

Учасники: Микитич Роман , Мелько Максим, Лагдан Богдан, Бойко Денис, Гром Юлія, Гром Наталія, Куляс Марія, Дум’як Оксана ,Чапля Христина, Добрянська Мар’яна,Чапля Софія, Возняк Марта , Бойко Діана ,Олійник Тетяна,Павлова Юля, Білоголовка Софія, Білоголовка Анастасія, Чапля Андріана, Биків Віталія,Чапля Юрій, Ясінська Вікторія,Одинак Софія, Чапля Христина , Бернар Анжеліка, Чабан Василь, Данилів Віталій, Микитич Іван,Ясінська Андріана, Твердовська Наталія, Чапля Іван, Буцяк Ігор, Лунів Ігор.
Керівник: Гуржій І.І.

Святий Миколай завітав до наших школярів

Святий Миколай завітав до наших школярів
Настала довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. Святий Миколай зійшов на землю, щоб винагородити чемних дітей за їхні добрі вчинки. Миколая вважають покровителем і заступником дітвори. Тож саме діти найбільш щиро чекають на це свято, бо знають, що за слухняність,старанність, працьовитість Святий принесе дарунки. 17 грудня, в переддень великого свята, Святий Миколай завітав і до нашої школи. Цього дня у школі відбулися декілька заходів, які підготували школярі 1,5,9,10 класів та учителі Гуржій І.І., Шумеляк Л.М., Чапля І.В.

Конференція товариства ” Сокіл”

06 грудня в районному народному домі відбулася конференція членів
фізкультурно-просвітницького товариства «Сокіл» на тему
«Виклики сучасності», присвячена Дню Збройних Сил України
Учасники конференції розглянули цікаві та водночас досить важливі для молоді питання, зокрема, про інтернет-залежність учнівської молоді й шляхи її подолання доповіла учениця 10 класу нашої школи Марія Буцяк. У роботі конференції взяли участь Биків Віталія, Чабан Василь , Єршов Андрій та педагог-організатор Косюта Г.П.

Година коду

6 грудня 2018 року учні 7-8 класів під керівництвом учителя інформатики Мацько О.С. приєдналися до «Години коду»,
яка проходить у рамках тижня комп’ютерних наук по всьому світу
В Україні «Година Коду» вже втретє проходить за ініціативи компанії «Майкрософт Україна» та Фонду BrainBasket. Hour of Code – безкоштовна міжнародна освітня ініціатива, що спрямована на популяризацію ІТ серед учнів шкіл за допомогою проведення одного спеціально розробленого інтерактивного уроку інформатики. (more…)

Відвідування театру

30 листопада учні 5 та 6 класів відвідали
музично-драматичний театр імені Юрія Дрогобича
П’ятикласники переглянули музичну казку «Малюк і Карлсон», а шестикласники – драму «Мати-наймичка». Учні 6 класу здійснили також екскурсію місцями Івана Франка у Дрогобичі. (more…)

День пам’яті жертв Голодомору

День пам’яті жертв Голодомору

Незважаючи на віддалену часову перспективу, трагедія Голодомору на сході України 1932-1933 рр. і досі є болючою для нашого суспільства. Аналізу та осмисленню передумов та наслідків Голодомору присвячено, за різними підрахунками, від 6 до 10 тисяч книг і статтей. Тему Голодомору і реакцію УГКЦ на цю трагедію досліджували учні Нагуєвицької школи спільно з ДІКЗ “Нагуєвичі”. Із вступним словом про події “Великого Голодомору” на сході України виступив учитель історії Чапля Т. М. Із презентації, яку підготувала ст.н.пр. музею І.Франка Гром Н.І., діти довідались про те, як передова громадськість, організації, політичні та релігійні діячі допомагали голодуючим. Ця підтримка засвідчила всеукраїнське єднання на політичному, духовному та національному грунті.

(more…)

Радіодиктант

09 листопада учні нашої школи разом із учителями української мови та літератури долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

Текст диктанту «Крила України» традиційно прочитав доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, теле- і радіоведучий Олександр Авраменко.

(more…)

Зустріч з юристом

02 листопада  заступник начальника відділу «Дрогобицьке бюро правової допомоги» Стрийського МЦ з надання БВПД Габрівськогий Петро

провів правопросвітницький захід у нашій школі

Фахівець провів для учнів інформаційну сесію «Свої права знай та обов’язків не забувай». (more…)

Екскурсія-квест

30 жовтня учні 5-6 класів взяли участь у презентації екскурсії-квесту            « Скарби Франкової садиби»
При підготовці до квесту діти читали казку «Фарбований лис» та вчили біографію І. Франка. Працівник музею п. Г. Топільницька запропонувала школярам цікаві завдання, виконувати які допомагала карта. Переможці отримали « Скриню скарбів».
Учасники квесту:
5 клас: Добрянська М., Дум’як О., Крохмальський С., Чапля С., Чапля Х., Куляс М.
6 клас: Возняк М., Бойко Д., Дудяк Р., Іванчук В., Олійник Т., Халавко Ю.
Учитель: Федьків О.В.

Впорядкування території

Напередодні відзначення 100-ї річниці проголошення ЗУНР учні 6 класу під керівництвом педагога-організатора Косюти Г.П. прибрали територію біля пам’ятного знака, що знаходиться на території нашого села.

(more…)

«page 1 of 39
Welcome , today is Tuesday, 22 January 2019