Свято вишиванки

16 травня учні та вчителі нашої школи відзначили День вишиванки
Це свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу та об’єднати українців. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки. Протягом дня було проведено ряд виховних заходів даної тематики. День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці школи разом зі своїми батьками і вчителями відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

ДПА у 4 класі

07 травня учні 4 класу нашого закладу складали першу в їх житті державну підсумкову атестацію з української мови

Екскурсія у військову частину

З метою якісного завершення вивчення предмета “Захист Вітчизни” для учнів 11 класу нещодавно було проведено екскурсію у в/ч А-1108 м. Дрогобича
Випускники ознайомилися з бойовою технікою, автоматичною зброєю, умовами проходження служби воїнами Збройних Сил України. Офіцери військової частини провели профорієнтаційну роботу серед учнівської молоді з питань вступу до військових закладів освіти та служби у Збройних Силах України.

Гірчить полин Чорнобильського лиха

Школярі вшанували річницю трагедії на Чорнобильській АЕС

Підготували захід школярі 8 класу . Присутні мали змогу ознайомитися з історичними фактами про цю трагедію світового масштабу.

(more…)

Готуємось до Великодніх свят

Триває активна підготовка до Великодніх свят

Нещодавно наші учні взяли участь у вирізанні писанок та повторенні гаївок під керівництвом Ганич А. та Курп’як М.

(more…)

Весняна толока

Нещодавно у нашій школі було проведено день великого прибирання

У весняній толоці взяли участь учні 5-11 класів. Кожен клас під керівництвом свого класного керівника прибирав виділену територію біля школи. Учні з ентузіазмом віднеслися до виконання завдання, у всіх був піднесений настрій.

(more…)

Всеукраїнська акція “Годівничка”

Птахи… саме це слово пробуджує незбориму жагу здійнятися за хмари, відчути радість польоту, подивитися на землю з небес. (more…)

Атестація – 2019

26 березня та 4 квітня відбулись засідання атестаційних комісій І та ІІ рівня
Ухвалені такі рішення:
 
Олійник М. Й.– відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», підтверджено педагогічне звання «старший учитель».
 Чапля Г. М. – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», підтверджено педагогічне звання «старший учитель».
 Шумеляк Л. М. – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», присвоєно педагогічне звання «старший учитель».
 Голубицький І. Л. – присвоєно кваліфікаційцну категорію “спеціаліст вищої категорії.
 Кордиба Р. Р. – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої  категорії».
 Мацько О.С. -  відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії».
 Даньків Г. Г. -  відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії».
 Мацько С.М. – відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії».
 
ВІТАЄМО!

Конкурс “Левеня” – 2019

Традиційно у квітні проводиться щорічний Всеукраїнський
фізичний конкурс «Левеня»
 

Науково-методична конференція з хімії

29 березня 2019 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася V науково-методична конференція «Сучасні тенденції навчання хімії», в якій взяла участь учитель хімії нашої школи Лихтей М.Б.
З вітальним словом до присутніх звернувся ректор ЛНУ ім. І. Франка Володимир Мельник, з доповіддю про актуальні питання підготовки вчителів Нової української школи та матеріального забезпечення природничих кабінетів виступила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Після виступу Міністр дала відповіді на поставлені запитання. Під час роботи конференції науковці та вчителі висловили свої пропозиції щодо нових програм, підручників з хімії, запровадження інтегрованих курсів із природничих дисциплін.
«page 1 of 42
Welcome , today is Thursday, 23 May 2019