Відвідування професійного ліцею

13 листопада у рамках тижня профорієнтації учні 10 класу провели у Дрогобицькому професійному політехнічному ліцеї
Студенти третього курсу разом із своїми досвідченими наставниками провели для них майстер-клас у кухні-лабораторії з дегустаційним залом, де всі разом відпрацьовували вміння та навички кулінарної майстерності, особливості сервірування. Навчалися перукарської справи.  Заходи відбулися з ініціативи заступника голови Дрогобицької РДА Володимира Ханаса, головного спеціаліста відділу освіти Людмили Коник-Осадчої за сприяння депутата обласної ради Михайла Задорожного, керівника Дрогобицького професійного політехнічного ліцею Володимира Мавринкевича, майстрів Мирослави Гром та Оксани Олеярник.

Зустріч з працівниками поліції

13 листопада  працівники ювенальної превенції Дрогобицького
відділу поліції відвідали нашу школу 
 
Поліцейські систематично проводять профілактичні заходи на території міста та Дрогобицького району, спрямовані на попередження випадків залучення молоді у злочинну діяльність, попередження злочинів з боку неповнолітніх, а також роз’яснюють молоді негативні наслідки вживання спиртних напоїв, наркотичних засобів та тютюнопаління. Інспектор ювенальної превенції Віталія Мроць провела роз’яснювальну роботу серед дітей, спрямовану на недопущення фактів вживання алкогольних, наркотичних засобів. Ознайомила з статтями Кримінального Кодексу України у якому передбачено відповідальність за вчинення кримінальних правопорушень. Наголосила на відповідальність, яку підлітки понесуть у разі прогулу занять у школі, а також навела приклади поставлення на облік до поліції неповнолітніх, які мали ознаки девіантної поведінки. Щоб уникнути подібних неприємностей, правоохоронець застерегла та суворо наказала дітям вести себе чемно і не порушувати дисципліну на уроках та перервах. У ході розмови учні ознайомилися із специфікою роботи лінії «102», як зателефонувати до відділу поліції у випадку скоєння проти них будь-якого злочину, куди вони завжди можуть звернутися та отримати допомогу.

День відкритих дверей на історичному факультеті

12 листопада 2019 року історичний факультет провів «День відкритих дверей»
Зустрічали гостей актори сучасного молодіжного театру «Gloria». Всі учні, які завітали на захід, отримали в подарунок профагітаційні матеріали. Захід відкрила заступник декана з навчальної роботи доцент Світлана Біла. (more…)

ІІ етап олімпіади з біології – 2019

10 листопада відбулась районна олімпіада з біології

Учасники: Тиндик Р.. Чапля Х.. Гаврилик С.

ІІ етап олімпіад з математики і християнської етики

09 листопада відбулись олімпіади з математики та християнської етики

 

 

Учасники олімпіади з математики: Буцяк С., Тиндик Н.. Тиндик Р., Риб’як В.. Чапля І.

 

 

Учасники олімпіади з етики: Чапля А., Буцяк Л.. Чапля Х.

ІІ етап олімпіади з англійської мови -2019

03 листопада відбулась районна олімпіада з анлійської мови

Учасники: Микитич М.. Тиндик Р., Риб’як В.

Заходи з нагоди 105-ї річниці бою Українських Січових Стрільців на горі Кобила

25 жовтня учні нашої школи взяли участь у  заходах з нагоди 105-ї річниці бою Українських Січових Стрільців на горі Кобила

Участь в них взяли заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Ханас, начальник відділу культури Надія Козар, молодіжні організації району, громадськість району. Поминальну молитву за загиблими відслужив отець Микола. Відтак Володимир Ханас розповів про події тих часів. Тут, на цій горі, 24 жовтня 1914 року дві сотні вояків під проводом сотника Дмитра Вітовського вступили у завзятий бій проти російських сил та вистояли на своїй позиції, хоч австрійські відділи давно відступили з поля бою. Сотня Дмитра Вітовського зазнала в цьому бою значних втрат – 16 Січових Стрільців залишились навічно лежати в карпатській землі. Після цього відбувся патріотичний концерт та тематична вікторина. А перед тим, як здійснити сходження на вершину гори, члени фізкультурно-просвітницького товариства «Сокіл» провели заходи біля Залокотського НВК. Також тут відбувся конкурс пісні та строю і стрільба з гвинтівки.

2222

 

Похід учнів 8 класу

Осінь у лісі – це особливе свято душі, коли ти потрапляєш в полон гарячих кольорів і розмаїття фарб

Це дивовижна пора, коли можна на повні груди вдихнути запах сухої трави та опалого листя. Щоб зрозуміти, що таке осінь у лісі, треба власними очима побачити кольори і їх відтінки, особисто почути невловимі звуки. Щоб відчути таке свято, учні 8 класу вирушили 25 жовтня у туристичний похід околицями рідного села.

(more…)

Похід учнів 10 класу

З безлічі видів активного відпочинку недаремно

такими популярними є різні види туризму

Туристичні походи зміцнюють здоров᾽я, розвивають корисні навички та розширюють межі пристосовності до різних умов і ситуацій. З походів люди повертаються не тільки повними вражень, а й психологічно сильнішими. 23 жовтня – прекрасний сонячний день. Саме тому учні 10 класу вирішили прикрасити життя яскравими враженнями і здійснили  похід, який виявився найкращим способом входження в багатогранний світ туризму. Головною метою одноденної мандрівки  була не просто прогулянка стежинами рідного краю, а ознайомлення із природними та історичними місцями, якими так багаті околиці нашого села.

Козацькому роду нема переводу

Традиції нашого народу – справжній скарб, який потрібно оберігати та дбайливо передавати із покоління в покоління
Серед прадавніх осінніх християнських свят є свято Покрови (14 жовтня). Пресвята Богородиця вважалася покровителькою як усієї України, так і козацтва зокрема. Починаючи з 2015 року, 14 жовтня це також і День захисника України. День захисника України та День Українського козацтва – це свято історії, культури, високих моральних цінностей, а також – дружби та об’єднання заради втілення у життя цікавих задумів та ідей. Саме тому наша школа долучилася до відзначення цього свята. Було проведено ряд цікавих заходів, метою яких було виховання учнівської молоді в дусі військових традицій українського народу, формування патріотично зрілої особистості, вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу. Зокрема, вчитель історії та класний керівник 5 класу Чапля Т.М. підготував виховний захід «Козацькому роду нема переводу», який складався з двох частин. Спочатку було проведено урочисту лінійку, на якій присутні отримали інформацію щодо проведення Дня захисника України і засвідчили свою повагу до захисників рідної землі, а потім відбулися змагання між 5 і 6 класом «Козацькі розваги».
«page 1 of 90
Welcome , today is Friday, 6 December 2019