Родинне свято

25 травня  у 4 класі проведено родинне свято

Родина, родина від батька до сина,
Від матері доні тепло передам.
Родина, родина – це вся Україна
З глибоким корінням, з високим гіллям.
 Під таким девізом пройшло родинне свято у 4 класі.. Дійство супроводжувалось віршами,піснями, танцями. Найпершою святинею для кожної людини є родина. Адже ми по-справжньому щасливі лише в сім’ї, серед рідних, друзів, коли всі здорові й веселі, коли в оселі панує мир і злагода. Школа не замінює родину, вона виховує дитину разом із батьками, а результати цієї співпраці значною мірою залежать від їх узгодженості.
Під вмілим керівництвом  Шумеляк Л.М.  та Гуржій І.І. учасники свята показали свої здібності, талант та артистичність. Активними учасниками свята були і батьки. А як сяяли оченята молодших дітей, коли вони разом із старшими братиками і сестричками брали участь у виступі! Спільними зусиллями педагогів, батьків та дітей було прославлено велич родини, засади, на яких виховуються школярі: материнська любов, батьківська наука, бабусина молитва, дідусева мудрість.
No Comments - Leave a comment

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *


8 − сім =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Welcome , today is Tuesday, 25 June 2019