Відкритий урок фізкультури

18 березня в рамках декади педагогічної майстерності “Ярмарок педагогічних ідей” відбувся відкритий урок з фізичної культури в 10 класі – модуль «Баскетбол»,  який провів вчитель Голубицький Ігор Леонідович.
У сучасному житті все більше використання занять фізичними вправами спрямовано не на досягнення високих результатів, а на підвищення їх оздоровчого впливу на молодь. Для вирішення такої глобальної проблеми найбільш ефективними засобами є, перш за все, спортивні ігри. Серед них перевагу віддають баскетболу. Сучасний баскетбол знаходиться на стадії бурхливого творчого підйому, направленого на активізацію дій, як у нападі, так і в захисті. Саме тому баскетбол є одним із засобів фізичного розвитку і виховання молоді. Підготовча частина уроку включала різні види вправ, які були спрямовані на підготовку організму до навантажень. Діти виконували стройові та організовуючі вправи, різновиди бігу та ходьби, вправи на місці і в русі, розучили комплекс вправ з м’ячами. Під час уроку учні вправно виконували завдання учителя працюючи в групах, що активізувало їх командний дух та сприяло здоровій конкуренції між командами.
 18032
18033 18034 18035 18036 18037 18038 18039 18040
No Comments - Leave a comment

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *


× дев'ять = 63

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Welcome , today is Thursday, 24 September 2020