Ґаздиня фест

Напередодні Нового року у Дрогобичі провели традиційний щорічний фестиваль галицьких традицій «Ґаздиня фест»

У фестивалі взяв участь і наш ліцей: наші господині  готували різдвяні страви та святкове печиво. Наш стіл вирізнявся не лише смачними наїдками, але й оригінальним сервіруванням, тематичним декором. Усі різдвяні смаколики на фестивалі можна було придбати і тим самим долучитись до збору коштів на підтримку ЗСУ.

 Leave a comment 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


чотири − = 3


 © 2026 - Нагуєвицька СЗШ