У атмосфері усмішок, тепла і святкового настрою відбулося чарівне
“Свято Миколая” у нашому ліцеї
Діти 1 класу були справжніми акторами. До нас завітали зима і зірочка. Під чудову музику танцювали свій танок ангелики і сніжинки. Найбільш очікуваною миттю, звісно ж, став прихід Чудотворця Миколая. Він побажав усім миру, добра, міцного здоров’я та здійснення мрій.





