День безпечного інтернету

06 лютого у школі  проведено День безпечного Інтернету

Учні 5-7 класів обговорили правила безпечної поведінки в Інтернеті та створили стінгазету «Кращий Інтернет починається з нас», на якій записали свої думки про те, як зробити Інтернет корисним та безпечним, прослухали повчальну казку ” Про Скріпочку”. Із учнями 8-11 класів були проведені бесіди: «Мій безпечний Інтернет»,  «Я і соціальні мережі», соціологвчне дослідження та тестування. Заходи підготувала учитель інформатики Мацько О.С.

 

 

 Leave a comment 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


− 1 = нуль


 © 2026 - Нагуєвицька СЗШ