Звіт директора ліцею за 2025-2026 н.р.
Сьогодні в Нагуєвицькому ліцеї ім. І. Франка відбувся щорічний звіт
директора Тараса Михайловича Чаплі
Під час звіту було підбито підсумки діяльності ліцею за минулий навчальний рік, окреслено основні досягнення, результати освітньої та виховної роботи, а також визначено пріоритетні напрямки подальшого розвитку.
Успіхи нашого ліцею – це результат щоденної праці педагогів, учнів, батьків та всіх, хто підтримує шкільну спільноту. Разом ми створюємо сучасний освітній простір, у якому кожна дитина має можливість навчатися, розвиватися та досягати нових вершин.
Дякуємо всім за довіру, підтримку та спільну працю задля розвитку Нагуєвицького ліцею ім. І.Франка!



Leave a comment