Виступ до Дня вчителя

Напередодні Дня учителя, 30 вересня, учні 11 класу ( кл.кер. Глинка І.О.) привітали педагогічний колектив  із професійним святом,
підготувавши святковий концерт

Багато посмішок, квітів, щирих теплих слів подарували школярі своїм улюбленим учителям – це є найдорожчий подарунок для всього колективу школи. Пропонуємо вашій увазі фрагменти виступу:







 

 Leave a comment 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


сім × 7 =


 © 2026 - Нагуєвицька СЗШ