Форум молоді

24 02. у стінах Дрогобицької міської ради відбувся

Форум молоді «Тренінговий день»

Участь у Форумі взяли представники нашої школи Шаповалова Діана та Франко Сніжана. Учасників Форуму привітали міський голова Тарас Кучма, заступник міського голови з соціальних та гуманітарних питань Андрій Ковч.Цікавою для молоді була й робота у групах.

 Leave a comment 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


− 2 = три


 © 2026 - Нагуєвицька СЗШ