Турнір з футзалу – 2022

23 грудня відбувся чемпіонат  Дрогобицької МТГ з футзалу « Різдвяний кубок»

 У змаганнях взяла участь команда нашої школи у складі: Синичин В., Микитич Р.. Іванчик А., Шумеляк В., Іванців В., Крохмальський С., Сарабрин П.

 Leave a comment 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


+ два = 7


 © 2026 - Нагуєвицька СЗШ