Змагання з волейболу у ліцеї №2

27.02. у рамках співпраці Дрогобицького ліцею № 2 і Нагуєвицької СЗШ   були проведені змагання з волейболу

Змагались  команди учнів та  вчителів обох шкіл.  Переможці  -  команди нашої школи. Вітаємо!

 Leave a comment 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


9 + два =


 © 2026 - Нагуєвицька СЗШ