27.02. у рамках співпраці Дрогобицького ліцею № 2 і Нагуєвицької СЗШ були проведені змагання з волейболу
Змагались команди учнів та вчителів обох шкіл. Переможці - команди нашої школи. Вітаємо!
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Name *
Email *
Website
8 − = два
Leave a comment