Нагородження медалями – 2023

Легких життєвих сходинок у подальшому навчанні випускникам у Дрогобичі бажали під час традиційних урочистостей з відзначення кращих учнів

Дійство відбулось 27 червня у Музично-драматичному театрі імені Юрія Дрогобича. Кульмінацією свята було нагородження випускників золотими та срібними медалями. Почесну місію доручили заступнику міського голови Юрію Кушлику та керівнику відділу освіти Роману Грицаю. Серед нагороджених і випускники нашої школи: Тиндик Назар та Чапля Юрій. Вітаємо!

 Leave a comment 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


9 × = дев'ять


 © 2026 - Нагуєвицька СЗШ