Вітаємо призерів олімпіад!

Олімпіадні перегони І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад добігли до завершення

В умовах війни провести очний тур – справжній подвиг небайдужих професіоналів задля розвитку талановитої молоді та підтримки олімпіадного руху в Україні. Приємно відзначити, що призерами цього етапу  стали й наші учні:

Крохмальський Степан (10 клас) – ІІ місце з хімії (уч. Лихтей М.Б.), ІІІ місце  з технологій ( уч. Кордиба Р.Р.)

Дум’як Оксана (10 клас) – ІІІ місце з християнської етики, (уч. Шумеляк І.І.);

Сарабрин Павло (11 клас) – ІІІ місце з історії, (уч. Свіца О.П.)

Микитич Роман (8 клас) – ІІІ місце з фізики (уч. Корч І.М.)


Буцяк Сніжана (11 клас) – ІІІ місце з української мови та літератури, (уч. Винницька Г.В.)

Синичин Віталій ( 10 клас) – ІІІ місце з ІТ ( уч. Мацько О.С.)

Щиро вітаємо наших переможців! Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії та успіхів у навчанні. Нехай ці перемоги стануть лише початком ще більших нових досягнень!

 Leave a comment 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


7 × = тридцять п'ять


 © 2026 - Нагуєвицька СЗШ