Тиждень української мови та літератури

Цьогоріч Тиждень української мови та літератури пройшов насичено

Адже напередодні канікул старшокласники разом з учителями писали Радіодиктант національної єдності, а 4-класники провели чудовий загальношкільний святковий виступ, присвячений Дню писемності та мови. А цими днями учні старших класів взяли участь у ІІІ Всеукраїнському конкурсі проєктів «Українська мова в об’єктиві»; допитливі п’ятикласники, вивчаючи творчість Івана Франка, здійснили екскурсію до музею Каменяра, прогулялися  стежкою Франка, та провели урок на галявині казок.  А ще школярі долучилися до огляду тематичної книжкової виставки у шкільній бібліотеці “Рідна мова — не полова: її за вітром не розвієш”; а на завершення  предметного тижня було проведено урок-вікторину у шкільній етнохаті для учнів середніх класів. Дбаємо про українську мову, шануємо українське слово! ( Л. Бараняк).

 Leave a comment 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


7 − = два


 © 2026 - Нагуєвицька СЗШ