Екскурсія в піцерію

Учні 2-4 класів провели цікаву екскурсію у Бориславську піцерію ,,Мармуляда’

Для них під керівництвом п. Андрія був проведений майстер-клас по виготовленню піци. Піци були дуже смачні, бо зроблені своїми руками.

 Leave a comment 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


5 + два =


 © 2026 - Нагуєвицька СЗШ