Учні 2-4 класів провели цікаву екскурсію у Бориславську піцерію ,,Мармуляда’‘
Для них під керівництвом п. Андрія був проведений майстер-клас по виготовленню піци. Піци були дуже смачні, бо зроблені своїми руками.
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Name *
Email *
Website
5 + два =
Leave a comment