Мандрівка

Досліджуємо чудові місця України

Добру справу слід починати з Богом. Тому першою нашою локацією був Гошівський монастир. Просили Матір Божу бути нашою заступницею і порадницею. І у нас все вийшло. Продовжили мандрівку на скелі Довбуша біля села Бубнище. Ми змогли підкорити вершини, пролізти у вузенькі щілини, пройшли багато пішки, допомагали один одному і стали дружнішими ( 7 клас).

 Leave a comment 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


8 × сім =


 © 2026 - Нагуєвицька СЗШ