Екскурсія учнів 11 класу

Нещодавно учні 11 класу відвідали реабілітаційний центр “Назарет ” та побували у краєзнавчому музеї с. Кульчиці

“Назарет” є унікальним сучасним центром духовно-психологічного оздоровлення та відновлення, що надає допомогу у подоланні алкогольного, наркотичного та ігрового узалежнень. Школярі   дізналися багато цікавої інформації щодо уникнення різних негативних ситуацій у житті людини , змогли поспілкуватися з людьми, які не дивлячись на життєві труднощі, змогли подолати їх. Також був проведений майстер-клас із гончарства. У музеї випускники почули багато цікавої інформації про Петра Сагайдачного та Юрія Кульчицького, оглянули багату експозицію.

 Leave a comment 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


2 × п'ять =


 © 2026 - Нагуєвицька СЗШ