Тиждень безбар’єрності

З 19 по 25 травня в Україні вперше проходить Національний тиждень безбар’єрності

Ця ініціатива, започаткована Міністерством культури і стратегічних комунікацій спільно з Мінрозвитку та Радницею уповноваженою Президента України з питань безбар’єрності, має на меті формувати культуру безбар’єрності в суспільстві. Безбар’єрність — це про можливість вільно жити, навчатися, працювати та подорожувати без жодних перешкод, незалежно від віку, статі чи стану здоров’я. Це про зручність і повагу до потреб кожного та кожної. У всіх класах ліцею проведені заходи, присвячені тижню безбар’єрності.

 Leave a comment 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


2 + п'ять =


 © 2026 - Нагуєвицька СЗШ