Вітаємо Тимишин М.

У День міста Дрогобича відбулася урочиста церемонія вручення літературно-мистецької премії ім. Юрія Дрогобича та нагородження кращих учнів – стипендіатів міського голови

З гордістю вітаємо нашу талановиту ліцеїстку Тимишин Марію, яка отримали цю почесну відзнаку. Ми пишаємося твоїми здобутками та бажаємо нових звершень і перемог!

 Leave a comment 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


× один = 7


 © 2026 - Нагуєвицька СЗШ