Молодіжний форум

Сьогодні учні ліцею Буцяк Марта і Тиндик Анастасія мали нагоду побувати у Дрогобичі на молодіжному форумі “Ми не всі, ми кожен!”

День був насичений: зустріч і флешмоб на площі, цікаві екскурсії, знайомства з новими людьми, спільний обід і панельна дискусія про ідентичність та пошук себе в умовах війни. Також були мотиваційні зустрічі та майстерки, які надихнули на роздуми й нові ідеї. Форум залишив багато приємних вражень, енергії та бажання діяти.

 Leave a comment 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


два − 1 =


 © 2026 - Нагуєвицька СЗШ