Етнофестиваль

24 вересня у Дрогобичі відбувся ІІ молодіжний етнофестиваль

Форум стартував у сесійній залі Дрогобицької міської ради, де юних та активних учасників привітав міський голова Дрогобича Тарас Кучма. Після офіційного привітання, молодь розділили на групи, кожна з яких продовжила роботу на різних локаціях – сесійна зала, світлиця та Молодіжний центр «Під КОЦом». На кожній локації роботу курували фахівці відділу сім’ї та молоді. До Форуму долучились представники нашого ліцею: Тиндик Анастасія, Буцяк Марта, Годій Христина. У програмі заходу було чимало тематичних воркшопів та майстер-класів, серед яких виготовлення пам’ятних шоперів вибійками, створення колажів мрій, а також майстер-клас з поводження зі зброєю.

 Leave a comment 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


+ вісім = 9


 © 2026 - Нагуєвицька СЗШ