Година спілкування про булінг
Нещодавно практичний психолог ліцею Свіца О. П. провів годину спілкування “Булінг у шкільному середовищі: причини, наслідки та шляхи його подолання” з учнями 7 та 11 класів
Метою заходу було ознайомити здобувачів освіти з актуальністю проблеми насильства у шкільному середовищі, навчити їх розрізняти види булінгу та розробити відповідну стратегію поведінки в ситуаціях ризику.



Leave a comment