Призери І етапу олімпіад
Вітаємо з перемогою на І етапі Всеукраїнської олімпіади!
УЧНІ-ПЕРЕМОЖЦІ:
Чапля Маркіян – 8 клас:
1 місце – фізика.
Химич Анастасія – 9 клас:
2 місце – хімія;
3 місце – біологія.
Це чудовий результат, який свідчить про ваші глибокі знання, наполегливість і справжню любов до науки. Бажаємо не зупинятися на досягнутому!
Подяка вчителям: Корчу І.М., Лихтей М.Б., Чаплі І.І., які надихають своїх вихованців, запалюють у них іскру допитливості й ведуть до нових відкриттів. Нехай ваша праця буде джерелом гордості для ліцею і громади.


Leave a comment