У резиденції Святого Миколая

03 грудня учні 3 класу  відвідали казкову Резиденцію Святого Миколая і зрозуміли , що він живе у серцях людей і допомагає робити добро

Найголовніше – не чарівність , а милосердя і любов,  які Миколай дарує світу. А подарунок – це вдячність за старання і добрі вчинки. Школярам було дуже весело. Дякуємо усім за святковий настрій.

svmykolay3kl1

svmykolay3kl2

 Leave a comment 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


+ 2 = три


 © 2026 - Нагуєвицька СЗШ