У резиденції Святого Миколая
03 грудня учні 3 класу відвідали казкову Резиденцію Святого Миколая і зрозуміли , що він живе у серцях людей і допомагає робити добро
Найголовніше – не чарівність , а милосердя і любов, які Миколай дарує світу. А подарунок – це вдячність за старання і добрі вчинки. Школярам було дуже весело. Дякуємо усім за святковий настрій.


Leave a comment