Виховний захід до Дня боротьби зі СНІДом
Цього тижня практичним психологом школи Свіцою О.П. був проведений виховний захід з елементами тренінгу, присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом для учнів 8-11 кл.
З учасниками проводилися тренінгові вправи: “Дві правди і одна брехня”, “Близькі люди”, “Ситуації, в яких ми ризикуємо”; анкетування на виявлення знань про шляхи передачі ВІЛ-інфекції, а також учні отримали пам’ятки “Елементарні правила безпеки”.



Leave a comment