Свято Миколая

У атмосфері усмішок, тепла і святкового настрою відбулося чарівне

“Свято Миколая” у нашому ліцеї

Діти 1 класу були справжніми акторами. До нас завітали зима і зірочка. Під чудову музику танцювали свій танок ангелики і сніжинки. Найбільш очікуваною миттю, звісно ж, став прихід Чудотворця Миколая. Він побажав усім миру, добра, міцного здоров’я та здійснення мрій.

svmyk1kl0

svmyk1kl1

svmyk1kl2

 Leave a comment 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


× шість = 30


 © 2026 - Нагуєвицька СЗШ