Участь у проєкті «Новий рік у кожній школі»

Цього року учні 2 класу вперше беруть участь у Всеукраїнському проєкті “Новий рік у кожній школі”

Наші нові друзі – учні 4 класу з міста Суми – ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 та класний керівник Наталія Протасова. Діти отримали море задоволення від виготовлення та пакування подарунків. Також долучилися і їхні батьки, які закупили солодощі, за що ми їм дуже вдячні!!! Теплий обмін подаруночками – це маленький крок дружби між школярами з різних куточків України. Дякуємо організатору проєкту “Новий рік у кожній школіMaria Makarchuk-Pylypchuk за можливість об’єднати дітей з різних куточків України теплом, добром і маленькими чудесами, які сьогодні так потрібні кожному.

sumy1sumy3

sumy2

 Leave a comment 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


1 × один =


 © 2026 - Нагуєвицька СЗШ