Змагання із шахів
Днями у приміщенні ліцею №4 імені Лесі Українки відбулись змагання з шахів, у межах проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»
У змаганнях взяли участь учні 11 класу нашого ліцею. Шахи – найбільш поширений інтелектуальний вид спорту та потужний інструмент для розвитку дітей. Саме шахи вчать дітей аналізувати ситуації, розробляти стратегії та приймати обґрунтовані рішення, а також розвивати творче мислення, інтелект, покращувати пам’ять. Школярі провели багато цікавих та напружених партій, проявили свою інтелектуальну силу та стратегічне мислення. За підсумками змагань команда ліцею посіла ІІІ місце.



Leave a comment