Лісова подорож
Мандрівка в ліс
Для учнів 7 класу класний керівник Гром І.Л. організував «лісову подорож». Її мета – пробудити в дітей інтерес та любов до природи, вчити спілкуватися з нею, виховувати дбайливе ставлення до всього живого. Під час подорожі діти розпізнавали рослини, гриби, виявляли спритність та кмітливість, перевіряли вміння орієнтуватися на місцевості. Всі присутні мали змогу помилуватися красою літнього лісу та відпочити після тривалого навчального року.





Leave a comment