Напередодні Дня учителя, 30 вересня, учні 11 класу ( кл.кер. Глинка І.О.) привітали педагогічний колектив із професійним святом,
підготувавши святковий концерт
Багато посмішок, квітів, щирих теплих слів подарували школярі своїм улюбленим учителям – це є найдорожчий подарунок для всього колективу школи. Пропонуємо вашій увазі фрагменти виступу:






