Свято першого дзвоника 2022

1 вересня 2022 року – особливий день 

Цьогоріч свято знань розпочалося на території  заповідника «Нагуєвичі». Урочиста лінійка розпочалась з хвилини мовчання, в пам’ять за полеглими нашими героями у війні з московським агресором. Опісля, кращі учні школи поклали квіти до пам’ятника великому Каменяреві. Отці Андрій Безушко та Іван Ковба провели спільну молитву за здоров’я наших воїнів. Директор школи Тарас Чапля у своєму виступі зазначив: «Дякуючи Збройним Силам України ми отримали можливість працювати в звичайному режимі, тобто розпочати свої уроки в очній формі навчання і здобувати знання». Також з вітальним словом до учнів школи звернулася староста села Нагуєвичі Леся Гром, вона побажала учням успіхів у навчанні та закінчити навчальний рік вже у мирний час, перемогою нашої рідної України. Першокласники  пообіцяли, що будуть гарно вчитися, а висловили свої прагнення гарними віршиками, які вони підготували до свята знань.Учні одинадцятого класу, для яких – це останній перший дзвоник у їхньому житті здивували учасників свята, коли в небо над оселею Івана Франка та рідними Нагуєвичами злетів жовто-блакитний прапор нашої з вами України.
(Інформація ДІКЗ “Нагуєвичі” та ДРІТ)

No Comments - Leave a comment

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *


3 × шість =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Close Print