23 грудня відбувся чемпіонат Дрогобицької МТГ з футзалу « Різдвяний кубок»
У змаганнях взяла участь команда нашої школи у складі: Синичин В., Микитич Р.. Іванчик А., Шумеляк В., Іванців В., Крохмальський С., Сарабрин П.



23 грудня відбувся чемпіонат Дрогобицької МТГ з футзалу « Різдвяний кубок»
У змаганнях взяла участь команда нашої школи у складі: Синичин В., Микитич Р.. Іванчик А., Шумеляк В., Іванців В., Крохмальський С., Сарабрин П.


