Нагородження медалями – 2023

Легких життєвих сходинок у подальшому навчанні випускникам у Дрогобичі бажали під час традиційних урочистостей з відзначення кращих учнів

Дійство відбулось 27 червня у Музично-драматичному театрі імені Юрія Дрогобича. Кульмінацією свята було нагородження випускників золотими та срібними медалями. Почесну місію доручили заступнику міського голови Юрію Кушлику та керівнику відділу освіти Роману Грицаю. Серед нагороджених і випускники нашої школи: Тиндик Назар та Чапля Юрій. Вітаємо!

No Comments - Leave a comment

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *


× 8 = п'ятдесят шість

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Close Print