Тиждень інформатики

З 05 по 09 лютого у школі  проведено тиждень інформатики

Мета предметного тижня -  сприяння розширенню знань з інформатики, принципів безпечного інтернету, інтересу до предмету та активізації творчих здібностей. Протягом тижня були проведені цікаві конкурси, квести, ситуаційні задачі, а також нагородження переможців.

 Leave a comment 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


8 − два =


 © 2026 - Нагуєвицька СЗШ