Тиждень інформатики
З 05 по 09 лютого у школі проведено тиждень інформатики
Мета предметного тижня - сприяння розширенню знань з інформатики, принципів безпечного інтернету, інтересу до предмету та активізації творчих здібностей. Протягом тижня були проведені цікаві конкурси, квести, ситуаційні задачі, а також нагородження переможців.





Leave a comment