Інженерний тиждень. Початок.

У квітні у ліцеї стартував  Всеукраїнський Інженерний тиждень

Цей захід проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України спільно з ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” в рамках розвитку STEM-освіти та впровадження STEM-навчання. Інженерний тиждень – проєкт для учнів молодших, середніх та старших класів, покликаний зацікавити школярів наукою і дати їм поштовх до розвитку власного інженерного потенціалу. Саме тому цими днями наш заклад перетвориться на мейкерські та дослідницькі лабораторії, діти – на дослідників, а вчителі – на координаторів. Адже креативність, винахідництво та дослідницька діяльність – це саме про наших допитливих експериментаторів. Працюючи над складанням програми Інженерного тижня, шкільна «інженерна спільнота» шукатиме шляхи вирішення проблем, набуватиме нових знань, розширюватиме простір уяви і фантазії, тренуватиме навички креативного мислення та винахідництва, генеруватиме ідеї та вчилася командної роботи!  І розпочали ми СТЕМ-тиждень з формування навичок командної роботи, виконуючи завдання: «Вежа із зубочисток», «Паперовий ланцюг», «Cup challenge», «Лабіринт».

No Comments - Leave a comment

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *


сім − 4 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Close Print