ІІ етап олімпіади з трудового навчання

16 листопада проведено олімпіаду з трудового навчання

 

Уже стало доброю традицією проводити у стінах Дрогобицького університету ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання та технологій серед учнів 9-х та 11-х класів закладів загальної середньої освіти Дрогобицького району, яка цьогоріч відбувалася на базі інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій. Участь в олімпіаді взяв  учень 11 класу нашої школи Галишин Богдан. Програма проведення олімпіади складалася з двох турів: теоретичного і практичного (виконання комплексної роботи). Теоретичний тур передбачав розв’язання учасниками тестових і творчих завдань, а комплексна робота – поєднувала практичну діяльність із виконання творчого міні-проекту на задану тему «Підставка під гарячий посуд» (11 кл.). Виконані учасниками вироби були передані у заклади дошкільної освіти, а переможців нагородили грамотами відділу освіти Дрогобицької районної державної адміністрації та призами. Вчитель Кордиба Р.Р. отримав у подарунок посібники з трудового навчання і художніх ремесел, які підготували викладачі кафедри технологічної та професійної освіти

 Leave a comment 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


дев'ять + = 14


 © 2026 - Нагуєвицька СЗШ