13 листопада у рамках тижня профорієнтації учні 10 класу провели у Дрогобицькому професійному політехнічному ліцеї
Студенти третього курсу разом із своїми досвідченими наставниками провели для них майстер-клас у кухні-лабораторії з дегустаційним залом, де всі разом відпрацьовували вміння та навички кулінарної майстерності, особливості сервірування. Навчалися перукарської справи. Заходи відбулися з ініціативи заступника голови Дрогобицької РДА Володимира Ханаса, головного спеціаліста відділу освіти Людмили Коник-Осадчої за сприяння депутата обласної ради Михайла Задорожного, керівника Дрогобицького професійного політехнічного ліцею Володимира Мавринкевича, майстрів Мирослави Гром та Оксани Олеярник.