Всеукраїнське свято «Я син народа, що вгору»
28 серпня у Нагуєвичах відбулося Всеукраїнське свято
«Я син народа, що вгору йде”
Учні нашої та інших шкіл Дрогобиччини продемонстрували численним глядачам інсценізації казок Івана Франка, взяли участь у конкурс читців його поезій. Прикрасила свято чудова виставка квітів, яку підготували навчальні заклади району.





Leave a comment