Районна педагогічна конференція

30 серпня в Дрогобицькому районному Народному домі відбулася конференція педагогічних працівників району, приурочена до початку нового навчального року. З доповіддю виступив керівник відділу освіти райдержадміністрації Осип Марущак, який окреслив основні завдання, що стоять перед освітою району: розширення мережі дошкільних навчальних закладів, впровадження сучасних інформаційних технологій у навчальний процес, відкритість навчальних закладів, увага здоров’ю та виховання дітей у дусі християнської моралі. Від влади педагогів району привітала заступник голови райдержадміністрації Галина Гайдук. Учитель хімії нашої школи Лихтей Мирослава Богданівна була нагороджена Грамотою відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації за досягнуті успіхи у навчанні та вихованні учнівської молоді.

 Leave a comment 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


три − = 1


 © 2026 - Нагуєвицька СЗШ