Від щирого сердця вітаємо вас із закінченням іспитів! Нехай обраний вами шлях у доросле життя буде вдалим і повним добрих вчинків та радісних переживань. А тих, хто залишається, дзвінок покличе знову до школи після літа. Бажаємо гарно провести літні канікули, відпочити, набратися сил, і з осені взятися з новими силами за навчання!

