13 лютого учні 9 класу привітали школярів, учителів, працівників школи з
Днем Святого Валентина

Звучали вірші, пісні про кохання, сценка з п’єси Шекспіра ” Ромео і Джульєтта”, жартівлива мініатюра ” Шоколадка”, гумореска у виконанні Мартушкевич Ірини. Вручення валентинок викликало пожвавлення, позитивні емоції.


Активними учасниками свята були учні 10 класу Дудяк Микола, Чапля Віталія, 11 класу – Добрянський Іван. Святковий виступ підготували Федьків О.В., Козаченко М.Е., Петрів М.Л.
