Звіт директора за 2018-2019 н.р.

20. 06. 2019 р. відбувся традиційний звіт директора за 2018-2019 н.р.
Сучасна школа — великий і складний механізм, належна  робота якого забезпечується  педагогічними  працівниками. У повсякденному  житті  кожен  із  них,  зрозуміло, по-різному несе міру відповідальності перед суспільством за те, яку освіту дає наша школа. Але серед цих буднів настає день підбиття підсумків багатогранної діяльності всього педагогічного колективу, день огляду наших сил, день роздумів, заслуженої  радості,  день  нового  імпульсу  для  досягнення ще  більших результатів.  Це  день,  коли  всі учасники освітнього процесу збираються, щоб поділитися  своїми  роздумами. Навчальний рік насправді завершується не святом Останнього дзвоника чи державною підсумковою атестацією, а підведенням підсумків цього року. Саме тоді приходить розуміння, скільки всього було зроблено, і скільки ще можна буде зробити в наступному навчальному році. Традиційно такі підсумки підводить керівник  школи  Стельмах Микола Петрович під час звіту перед громадськістю.
У своєму виступі директор повідомив присутнім офіційні дані: про рух та успішність учнів, про кадровий склад, соціальний паспорт школи, розповів про активне шкільне життя невтомних вчителів, дітей, батьків. Життя шкільної сім’ї було хоч і передбачуваним, але цікавим, емоційним, насиченим. Особливий акцент у звіті був зосереджений на підсумках зміцнення матеріально-технічної бази школи. Як підсумок, Микола Петрович окреслив основні завдання школи на 2019/2020 навчальний рік. Під час обговорення доповіді працівники школи відзначили, що школа – це другий дім, і, дякуючи Миколі Петровичу, в ньому усім затишно, по-домашньому приємно. Вони відзначили, що багатогранна діяльність директора ґрунтується на високому професіоналізмі і порядності, чуйному ставленні до людей і завжди приводить до успішного вирішення будь-яких завдань.
No Comments - Leave a comment

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *


+ 8 = тринадцять

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Welcome , today is Wednesday, 22 September 2021