Змагання з туризму

07 жовтня  команда нашої школи взяла участь у змаганнях з техніки туризму “Золота осінь-2022″

Метою заходу було належне святкування Дня туризму, виховання у молоді патріотизму та залучення до здорового способу життя, дбайливого ставлення до природи, рідного краю. Змагання проводились у лісовому масиві парку Богдана Хмельницького. Учасниками змагань були 18 команд, котрі представляли Дрогобицьку ОТГ. Змагання організували Станція юних туристів у співпраці з ДСНС м. Дрогобича. Бажаємо учасникам подальших перемог у спортивному туризмі! Склад команди: Одинак Назар, Літнарович Андрій, Прокопів Роман, Чапля Микола, Халавко Юля, Чапля Мар’яна. Тренер – Голубицький І.Л.

 Leave a comment 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


4 − = два


 © 2026 - Нагуєвицька СЗШ