Змагання з туризму

07 жовтня  команда нашої школи взяла участь у змаганнях з техніки туризму “Золота осінь-2022″

Метою заходу було належне святкування Дня туризму, виховання у молоді патріотизму та залучення до здорового способу життя, дбайливого ставлення до природи, рідного краю. Змагання проводились у лісовому масиві парку Богдана Хмельницького. Учасниками змагань були 18 команд, котрі представляли Дрогобицьку ОТГ. Змагання організували Станція юних туристів у співпраці з ДСНС м. Дрогобича. Бажаємо учасникам подальших перемог у спортивному туризмі! Склад команди: Одинак Назар, Літнарович Андрій, Прокопів Роман, Чапля Микола, Халавко Юля, Чапля Мар’яна. Тренер – Голубицький І.Л.

No Comments - Leave a comment

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *


8 − шість =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Welcome , today is Thursday, 25 June 2026