ІІ етап акції ” САДИМО САД І ЛІС ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ

20 березня, у Всесвітній день Землі, відбувся ll етап акції ” САДИМО САД І ЛІС ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ, зокрема, його практична частина

Добру ініціативу підтримав голова Дрогобицької міської ради Т. Я. Кучма та начальник відділу освіти Вовків В.Б., староста села Л.  І. Гром. Разом з учителями та учнями закладено АЛЕЮ ПАМ’ЯТІ БОРЦІВ ЗА ВОЛЮ І НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ ( посаджені іменні деревця ГЕРОЇВ села: Грома Богдана, Луніва Івана, Гуняка Миколи, Мусійовського Андрія їхніми родичами). Дякуючи працівникам лісництва, батькам, учням та вчителям було висаджено 45 туй, 70 плодових дерев та лісові дерева.

 Leave a comment 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


вісім × = 8


 © 2026 - Нагуєвицька СЗШ